K Honzíkovi mám absolutní důvěru. Jako terapeut je milý, jemný ale umí být i tvrdý a přísný. Když se na něčem zaseknete, umí Vás rázně navést na správnou cestu, na které problém společně vyřešíte. Je empatický, důmyslný, ohleduplný a se svými klienty s trpělivostí pracuje. Vždy, když jsem potřebovala, mi hodně pomohl a vím, že jsou u něj dveře pro mě stále otevřené. Přes RUŠ soboty a kurzy se z nás také stali i velmi dobří kamarádi a to se potom s Honzíkem hodně nasmějte, jak si umí občas ze všeho dělat legrácky. Je to člověk s otevřeným srdcem a nohama na zemi. Terapii u něj mohu jen doporučit.

Simona H.
designérka

 

„Tak jak jsem poznala Honzu, vím, rád pomáhá lidem, má v tom své poslání. Je vidět, že má za sebou roky zkušeností s prací s lidmi a je vidět, že v této oblasti má své srdce, že se v ní našel. I když práce s lidmi, zejména pak duševní, musí být vyčerpávající, Honza vždy vykazuje velmi lidský přístup, i když má za sebou třeba celý den práce. Vzhledem ke svým zkušenostem si dokáže poradit i v emočně náročnějších situacích, kdy by si třeba terapeut-začátečník nebyl úplně jistý, jak dál pokračovat.
U Honzy oceňuji i jeho schopnost práce s dětmi. Sama jsem mu poslala na RUŠ terapii tři ze svých pěti dětí a všechny z něj resp. z výsledků byly nadšené.
Jako kamarád je Honza usměvavý, milý a vtipný, ale když je potřeba, dokáže být i vážný, otevřený a upřímý. Nesnaží se na nic hrát a zůstává nohama na zemi. Z mého pohledu má velmi vyvinutou schopnost empatie a intuice, což jsou skvělé vlastnosti pro ten druh práce s lidmi, kterému se věnuje.“

Zuzana Bačina, Kladno

 


Člověk, který má léčivé schopnosti ukryté do slov. Naslouchá, pochopí stejně jako „logicky vysvětlí“ těm praktičtějším. Jeho odpovědi dají smysl Vašim nesmyslným otázkám.

Model & Healthy guru (@katecast , #spiritualbitch on IG ) 😘
Dekuji 🙌🏻

 

 

Na práci Honzika nejvíc oceňuji jeho cit pro situaci. U mne přesně poznal, když se u mne objevil nějaký stres/negace, která by mi znemožnila čištění – můj stres respektoval a zbytečně ho nezvyšoval dalším tlakem. Také se mi moc líbilo, že si se mnou na začátku sezení Honzik nejdřív popovídal a rozebral situaci – to mi dalo náhled a možnost zvolit si správný záměr. No a v neposlední řadě mi vyhovovala Honzikova flexibilita při používání různých nástrojů. To všechno mi umožnilo se postupně víc a víc otevřít, najít a vyčistit ty nejzásadnější zastřešovací programy. Jinými slovy Honzik mne vytáhl z toho nejhoršího a teď už mi čištění jde snadno a rychle a můj stav se výrazně zlepšuje. Díky moc Honziku

Jana Pokorná

Dobrý den, Honzo,

já jsem Vám skoro zapomněla napsat. Což je dobré znamení, protože to znamená, že nemám tendence si stěžovat 🙂 Ne, teď vážně, opravdu se cítím úplně jinak, daleko lépe. Co se týká bulimie, byl tam jeden takový záchvat minulý týden, ale to bylo vyvolané vážně „jen“ úzkostí. A ta byla pro změnu vyvolaná tím, že dělám věci proto, že „by se to mělo“ nebo „že jsem to slíbila“ a tak, i když se mi třeba nechce. Musela jsem to dělat už dřív, ale teď to teprve vidím nějak jasněji. Nicméně až na tohle zaškobrtnutí musím říct, že se cítím moc dobře. Nejlépe jsem ten pocit popsala jako tabula rasa 🙂

Sehnala jsem si knížku od pana Nejedlého a teď si zatím pomalu procházím. A přemýšlela jsem, že bych jela na kurz, až budou nějaké termíny, líbí se mi představa, že bych po čase byla schopná vyčistit si věci sama. Ale to už myslím hodně dopředu. Momentálně pracuju na tom, abych nedělala věci, které nechci jen z povinnosti a zbavila se úzkostí.

Uvidím, jak mi to půjde, kdyby to nebylo ono, ráda se s Vámi potkám znovu. Každopádně chci říct, že jsem ráda, že jsem k Vám šla a vůbec nevím, jak Vám poděkovat. Tři hodiny RUŠky byly daleko účinnější než všechny terapie několik posledních let.

Takže ještě jednou moc děkuju 🙂

Mějte se krásně,

Denisa, 30.11.2018